Wygodne, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Auta niezwyczajne, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Machiny zgrabne, o wielkiej zalecie prędkiego przemieszczania się. A wszystko po to, ażeby podnieść zadowolenie dzisiejszego człowieka. Optymalizowanie samochodów odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w obecnych okresach auta elektryczne bądź AppRadio. To wozy, którym wystarczy tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Jednakże te pojazdy są w stanie przejechać jedynie 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie auta mogą zastopować się na środku autostrady, lub na odwrót – opustoszałego pola, bowiem po prostu się wyładują. Nowiną w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również innowacyjne wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a więc oraz prawa jazdy. Takie machiny pozostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o latających samochodach, w których głośniki i subwoofery to podstawa. To ogólne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób oraz patentować takie samochody? To z pewnością byłoby fenomenalne doświadczenie dla koneserów aut oraz prostych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach dawnych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki błyskawicznie się męczy i nie jest zaprojektowany, żeby wędrować przez wiele godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla dobrego samopoczucia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różne archaiczne samochody.

pioneer polska

Radioodtwarzacz pioneer

dodatki do nawigacji

głośniki eliptyczne